Několik rad jak zhubnout a změnit své stravovací návyky IV.

 

Po delší době zde máme další díl ze seriálu jak zhubnout a změnit své stravovací návyky, který Vám pomůže efektivně zhubnout. V minulém dílu jsme dokončili 16 tipů. Dnes završíme dvacítku. Snad Vám některé z našich rad již pomáhají v procesu hubnutí. Takže jdeme na to.

jablko17. Ovoce pouze dopoledne

Ačkoliv ovoce nepatří primárně mezi nezdravé potraviny, obsahuje velké množství cukru. Proto není špatné dát si nějaké to ovoce k snídani, případně ke svačině, ale jíst větší množství ovoce během dne se také nedoporučuje. Jistě víte, že větší přísun cukru Vám rozhodně při pokusu o hubnutí nepomůže.

18. Pokud máte hlad, pijte

Ano, je to mnohem lepší, než se prvoplánově nacpat něčím nezdravým. Jakmile Vás přepadne hlad, vypijte co největší množství vody. Zaženete tím hlad a můžete si v klidu rozmyslet, co si uděláte k jídlu.

19. Omezte sůl

Sůl zadržuje vodu v těle, má vliv na rozvoj rakoviny a také pomáhá zvyšovat krevní tlak. Samotná sůl se nachází ve většině potravin, které běžně konzumujeme, takže se nebojte, že byste měli soli nedostatek.

20. Zakažte si noční pojídání brambůrek

Je to mor. Takový nedělní večer u televize, zítra musíte do práce, žádné hezké vyhlídky. Tak si otevřeme víno a brambůrky, abychom si to alespoň nějak zpříjemnili. Ale sami určitě víte, že tohle Vám zhubnout rozhodně nepomůže.Skleničkou vína nic nezkazíte, ale zkuste si místo brambůrek nakrájet třeba zeleninu. Minimálně se Vám bude lépe spát.

Tak už tu máme dvacítku. Věřím, že si mezi těmi dvaceti radami najdete nějakou, která Vám pomůže a budete s nimi vesele hubnout. 

One Comment

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *