K čemu jsou dobré spalovače tuků?

 

Určitě jste už přemýšleli nad tím, že nějaký ten zázračný spalovač tuků použijete a že Vám bez práce zmizí Vaše tuková zásoba. Bohužel takhle spalovače nefungují. Spalovače Vám sami o sobě nedokáží vyrýsovat postavu, zbavit se tuku a napumpovat svaly. Vše je opět o tom, že bez práce nejsou koláče.

Nikdo za Vás hubnout nebude

Můžete za zázračné tabletky utratit několik tisíc, ale bez toho, aniž byste neměli dostatečný pohyb a správný jídelníček Vám fungovat nebudou. Kdyby takové tabletky existovali, nebyla by obezita a používal by je každý. Základem pro správné fungování spalovačů je především dostatečný pohyb. Bez pohybu se hubnout nedá. Pokud budete dodržovat pravidelný pohyb a správný jídelníček, určitě nebude od věci použít i spalovače. Ty Vám při Vašem snažení jenom pomohou a výsledky budou viditelné o dost dříve.

spalovače tuků

Známé spalovače tuků

Mezi nejznámější spalovače patří Carnitin. Ten se doporučuje především sportovcům, kteří by rádi shodili. Ovšem Carnitin se musí používat pravidelně, aby byly výsledky viditelné. Dalším relativně známým spalovačem je HCA. Ten funguje na jiném pricnipu a doporučuje se především lidem, kteří často pojídají různé sladkosti. HCA totiž zabraňuje ukládání sacharidů do podkožního tuku. Na trhu je samozřejmě mnoho dalších spalovačů tuků a je jen na Vás pro jaký se rozhodnete.

 

Zde máte TOP 5 spalovačů tuků podle hodnocení na heureka.cz.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *