Android aplikace, které Vám pomohou zhubnout

 

V minulém článku jsme psali o fitness aplikacích, které Vám pomůžou s vyrýsováním těla a získáním svalů. Tyto aplikace Vám hlídají Váš denní posilovací program a vedou Vás jako vlastní osobní trenér. Dnes se podíváme na android aplikace, které Vám pohlídají jídelníček, dietu a tím Vám pomůžou efektivně zhubnout. 

košík ovoce

Kalorické tabulky

Jeden z nejpopulárnějších programů. Dokáže Vám pohlídat Váš denní kalorický příjem a výdej, příjem tekutin a navíc Vám dá tipy jak dosáhnout vyváženého jídelníčku. Snědené potraviny můžete pomocí čárového kódu přidat do svého jídelníčku. Data z aplikace se ukládají na internet a lze si je prohlédnout na webu www.kaloricketabulky.cz

Aplikace stojí necelých 40 korun a můžete si jí stáhnout zde.

Dieta Asistent Pro

Chcete efektivně zhubnout? Dieta asistent pro Vám pomůže s vytvořením dietního plánu podle Vašich potřeb. Zadáte Vaši váhu a váhu které chcete dosáhnout. Vyberete dietu a pak už jen program sleduje jak hubnete.

Aplikace stojí necelých 60 korun a můžete si jí stáhnout zde.

Calorie Counter – MyFitnessPal

Je multifunkční aplikace. Dokáže Vám spočítat Váš denní příjem kalorií (v databázi má více jak 3 milióny potravin) a ještě obsahuje více jak 300 cvičení. Kardio, posilování, rýsování…Navíc můžete svoje úspěchy a neúspěchy sdílet se svými přáteli a vzájemně se podporovat.

Aplikace je zdarma a můžete si jí stáhnout zde.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *