Dopřejte si mladý ječmen – pramen zdraví

 

Zapomenutý a znovu objevený ječmen se u nás používá především jako krmivo, nebo k výrobě alkoholu. V poslední době se ale stále více dostává do povědomí jako ohromný zdroj vitamínů a látek, které pomáhají čelit civilizačním chorobám a zvyšuje obranyschopnost organizmu.

košík ovoceMladý ječmen – zelený zázrak

Mladý ječmen obsahuje spousty vitamínů a zdraví prospěšných látek: antioxidační vitamíny C a E, spoustu různých enzymů, které jsou cenné pro činnost našeho organismu. Sušina mladé hmoty obsahuje kolem 10 procent minerálů jako například železo, vápník, hořčík, fosfor a další.

Mladý ječmen působí příznivě při různých onemocněních. Samozřejmě každé tělo potřebuje trochu něco jiného a tak co funguje u jednoho, nemusí automaticky u druhého fungovat naprosto stejně. Každopádně příznivý vliv mladého ječmene byl prokázán namátkou u těchto nemocí: revmatická onemocnění, lymskou boreliózu, únavu a vyčerpání, psychické problémy, bolesti hlavy, celé spektrum trávicích obtíží a nemocí, problémy pohybového aparátu, kožní nemoci, sníženou imunitu, infekce dýchacích cest, gynekologické a klimakterické potíže, dnu, záněty močových cest, potíže s prostatou, diabetes, nadváhu, srdečně cévní choroby, nádorová onemocnění, zrakové potíže, roztroušenou sklerózu či špatnou funkci jater nebo u různých alergií. Mladý ječmen obsahuje i velké množství vlákniny a takzvaných beta glukanů, které chrání srdce a střeva.

Ječmen Vás tedy nabije energií, ochrání Vaše srdce a střeva a pomůže Vám zmírnit příznaky alergií a mnoha dalších onemocnění. Mohlo by se zdát, že mladý ječmen je zázračný všelék. Není to tak. Mladý ječmen je pouze doplněk stravy. Ale jak to tak vypadá, je opravdu účinný a momentálně je určitě v módě. Nasedněte na jeho vlnu také a vyzkoušejte také jeho účinky. Na odkazu, který najdete pod tímto článkem, najdete mnoho dalších informací o mladé ječmenu a můžete ho i výhodně zakoupit.Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *