Několik rad jak zhubnout a změnit své stravovací návyky III.

 

jak zhubnout a změnit své stravovací návyky

Dnes budeme opět pokračovat v dalších radách a tipech jak zhubnout, zlepšit si svoje stravovací návyky a celkově se cítit lépe. Dohromady už budeme mít tedy 16 rad a tipů a doufám, že jste alespoň nějaký z nich už do své denní rutiny zařadili. Pojďme tedy na dalších pět.

11. K snídani kaše

Po ránu nejlépe nastartují proces hubnutí teplé ovesné kaše. Navíc si je můžete ochutit a přidat si do nich ořechy, banán a skořici.

12. Jezte vajíčka

Je vědecky dokázáno, že konzumace 4-5 vajec týdně podporuje redukci tuku a pomáhá Vám zhubnout.

13. Když už čokoládu, tak hořkou

Když Vás popadne nezkrotná chuť na čokoládu, které už prostě nemůžete odolat, uděláte nejlépe, když si dáte hořkou. Hořké čokolády totiž nesníte tolik a navíc pokud máte více jak 80% čokoládu, doplníte tím i hořčík.

14. Používejte menší talíře

Toto pravidlo je dokonce i odzkoušeno na zaměstnancích Googlu. Menší talíř = menší porce.

15. Zaznamenávejte si co jíte

Opravdu to funguje. Stačí si vést deník a večer si vždy sepsat co jste za celý den snědli. Chcete zhubnout a stále si namlouváte, že se snažíte. Tento deníček Vám ukáže, co opravdu sníte a myslím, že se budete divit.

16. Nechoďte nakupovat hladový

Pokud jdete nakupovat hladový, riziko toho, že si nakoupíte hromadu nezdravého jídla je mnohem větší. Máte hlad a nejradši byste snědli vše na co přijdete. To opravdu není dobré pro Váš plán jak zhubnout. Takže se hezky najezte, napište si na lísteček co opravdu potřebujete a toho se držte.

 

To by bylo další rady a tipy jak efektivně zhubnout a udržet se v kondici. Pokud už nějakou z těchto rad dodržujete, držím Vám palce. Nevzdávejte to.

4 Comments

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *