Fitness aplikace pro Android

 

Dnes už každý má chytrý telefon, který Vám dokáže opravdu ulehčit život. Ale jenom když máte ty správné aplikace. V tomto článku najdete několik fitness aplikací pro Android, které Vám pomohou efektivně zhubnout a získat krásné pevné tělo. Takže začneme.Fitness aplikace

Aplikace na posilování

Denní břišní cvičení

Šesti týdenní cvičení, během kterého každý den posilujete břicho. Po šesti týdnech Vám aplikace slibuje dokonalý sixpack. Aplikace Vás každý den upozorní, že je čas cvičit, vede Vás a ukazuje jaký cvik máte zrovna provádět.

Denní břišní cvičení na Google Play

Chest workout

Aplikace, která přivádí do mobilu známá videa z youtube kanálu passion4profesion. Konkrétně tato aplikace Vám pomůže v posílení hrudníku a horní části těla. Naplánujete si svoje tréninky a kalendář v aplikaci Vám je pomůže dodržet. Každý cvik je doprovázen videem, které Vám ukazuje, jaké svaly momentálně posilujete.

Chest workout na Google Play

Butt workout

V podstatě stejná aplikace jako Chest workout, jen s tím rozdílem, že posilujete svůj zadek.

Butt workout na Google Play

Runtastic Six Pack Abs Workout

Další fitness aplikace, která Vám pomůže vybudovat sixpack. Vyberete si, jak moc chcete zatěžovat svoje svaly a aplikace Vám nastaví podle toho nastaví program, podle kterého budete cvičit. Můžete si ale vybrat i jednotlivé cvičení jako samostatné a sestavit si tak svůj vlastní program. Každý cvik je opět doprovázen animací, jak ho správně provádět.

Runtastic Six Pack Abs Workout na Google Play

 

Nike aplikace

Nike Training Club

Skvělá fitness aplikace. Pomůže Vám posílit, vyrýsovat nebo efektivně zhubnout. Jako trenéři se Vám představí současné sportovní hvězdy nebo trenéři slavných osobností. U většiny cviků je krásné doprovodné video, kde Vám je cvik názorně předveden. Stačí si pouze vybrat co přesně chcete dělat a aplikace Vám vygeneruje trénink. Jakmile dosáhnete určité úrovně, začnete sbírat trofeje, kterými se poté můžete chlubit na sociálních sítích nebo mezi kamarády, co jsou zaregistrovány u Nike.

Nike Training Club na Google Play

Nike+ Running

Rozhodli jste se začít s hubnutím a pravidelně běhat? Tak to Vám tato aplikace nesmí chybět. Vyběhnete, zapnete Nike+ Running a do uší nasadíte sluchátka. Není nic hezčího. Aplikace Vám dokáže změřit jak daleko a dlouho jste běželi, jakou rychlostí a kolik kalorií jste spálili. Po zaregistrování můžete vyzvat kamarády na challenge a soupeřit, kdo uběhne více kilometrů. Aplikace Vás opět odměňuje za dosažené cíle, měří Vám nejrychleji uběhnuté úseky, jako nejrychlejší kilometr nebo nejrychlejší míli. A jako u předchozí aplikace se můžete svými výsledky pochlubit na sociálních sítích. 

Nike+ Running na Google Play

V dalším článku si ukážeme aplikace, které Vám pomohou se správným jídelníčkem a pohlídají Vám kolik a co jíte. Pomohou Vám nastavit dietu a hlídat, zda jí dodržujete.

Pokud víte o dalších aplikacích, které by v tomo článku neměli chybět, napište je do komentářů.

2 Comments

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *