Jarní sporty s kterými krásně zhubnete

 

Letošní zima byla hodně mírná a o to dřív k nám nastupuje jaro. A jelikož po sněhu není ani vidu ani slechu, nabízí se nám spousty možností jak začít sportovat o něco dřív, než bylo obvyklé. Oprašte tedy svého sportovního ducha a přivítejte jaro pohybem. Pohybem který Vás bude bavit a ještě u toho budete hubnout. Zde Vám dáme tip na nějaké jarní sporty.

Sportem ku zdraví a krásné postavě

Hlavním bodem by mělo být to, aby Vás sport bavil. Budete se na něj těšit, budete mít více energie a tím bude poté veškeré hubnutí lehčí a bude to pro Vás radost. Pokud si vyberete sport který Vás bude bavit, bude pro Vás hubnutí zábava. Pokud s sebou budete mít ještě správného parťáka, dobrá nálada Vás jen tak neopustí.

Ideální jarní sporty

Chůze nebo běh

O chůzi jsme u nás už psali zde. Pokud si na běh nevěříte, není problém se v krásném jarním počasí jen tak projít. Najděte si na internetu cíl Vaší procházky a vydejte se poznávat krásy Vašeho okolí. Pokud Vám přijde chůze moc jednoduchá, zkuste tzv. Nordic walking. Budete se cítit krásně a ještě u toho budete hezky hubnout.

longboard

Cyklistika

Jakmile se ukáže slunce svoje první jarní paprsky, cyklostezky zaplaví houfy nadšených cyklistů. Cyklistika je u nás velice oblíbená a to nejen proto, že v České republice je mnoho krásných stezek, které přímo vybízí k nasednutí a prozkoumání. Navíc každý ujetý kilometr Vám spálí nějaké ty tuky a ani o tom nebudete vědět.

In-line bruslení

Když už jsme u cyklostezek, v poslední době na nich najdeme více a více bruslařů. Inline bruslení se u nás také stává hodně populárním. Navíc u inline bruslení zapojujeme svaly všech částí těla a je to tak ideální způsob pro efektivní hubnutí. Nejvíce se však zapojují oblasti hýždí a boků, což přivítají především ženy.

Longboard

Dle wikipedie je longboard zpravidla ploché zařízení, obsahující čtyři kolečka o krátkém poloměru, převádějící energii vyprodukovanou pomocí lidských svalů na energii kinetickou. Poslední dobou vidím stále více a více lidí na longboardu. Podstata jízdy na longboardu je stejná jako na skateboardu nebo koloběžce. Jednou nohou stojíte na longboardu a druhou se odrážíte. Více o jízdě na longboardu a longboardu obecně najdete tady.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *